Dystrybutor / Importer / Specjalista – tonerów, tuszy, nośników pamięci, akcesoriów gamingowych, komputerowych i ergonomii biurowej…

Europejski dystrybutor LAMA Plus

Zostań Partnerem europejskiego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów PC! Pracujemy całym sercem - wspieramy Twój rozwój. Pracujemy dla Ciebie, czy jesteś małym czy dużym Partnerem jesteś dla nas ważny.

Dlaczego warto

Zyskasz wsparcie silnego europejskiego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów

Ikona najszerszego asortymentu

Nasz asortyment

Specjalista w Europie środkowej, 23000+ SKU

Jako jeden z największych wyspecjalizowanych dystrybutorów materiałów eksploatacyjnych w Europie oferujemy naszym Partnerom ponad 30 lat know-how. Nasza oferta to ponad 23000 produktów ponad 150 marek.

Nasza bliska współpraca z największymi światowymi markami HP, Epson, Brother, OKI czy Verbatim gwarantuje naszym Partnerom bezpieczeństwo zakupu zawsze oryginalnych produktów.

Zakupy dokonane u autoryzowanego dystrybutora są widoczne w statystykach producentów, co przekłada się na możliwości uzyskania dodatkowego wsparcia marketingowego, uczestnictwo w programach partnerskich i szkoleniach.

Ikona wyszukiwarek

Zaawansowane wyszukiwarki

Profesjonalne narzędzia ułatwiające codzienną pracę

Wiemy jak ważnymi elementami codziennej pracy są szybkość i trafność wyszukiwania. W tym celu udostępniamy odpowiednie narzędzia do wyszukiwania produktów tj. szybką wyszukiwarkę full text, wyszukiwarkę wg modelu urządzenia czy konfigurator kabli.

Rozbudowana parametryzacja umożliwia także doprecyzowanie wyszukiwania gwarantując jeszcze trafniejsze odpowiedzi.

Ikona magazynu specjalistycznego

Największy wyspecjalizowany magazyn

Ponad 3 mln sztuk produktów

Nasze 30 letnie doświadczenie pozwoliło nam na zbudowanie doskonale działającego magazynu. Każdego dnia do dyspozycji naszych Partnerów oferujemy ponad 3 mln szt. produktów, tych potrzebnych każdego dnia jak i wysoko wyspecjalizowanych komponentów.

Co ważne nasi Partnerzy z Polski, Czech, Słowacji oraz pozostałych Państw UE, korzystając z dedykowanego opiekuna handlowego LAMA Plus, zyskują również daleko idące wsparcie w pozyskaniu ofert i możliwości zakupu unikatowych produktów.

Ikona szybkiej dostawy

Dostawa następnego dnia

... dla zamówień złożonych do 16:30

Wiemy jak ważnym elementem nowoczesnej sprzedaży jest szybka logistyka. W tym celu oferujemy tylko sprawdzonych Partnerów jak GLS, UPS czy Inpost. Składając zamówienie do godziny 16:30 gwarantujemy iż zostanie ono nadane jeszcze tego samego dnia aby jak najszybciej znaleźć się w Twoim magazynie lub bezpośrednio u Twojego odbiorcy.

Ikona dostawy bezpośredniej

Drop-shipping

Oszczędzamy Twój czas, ograniczamy Twoje koszty

Ogranicz do minimum Twoje koszty przyjęcia towaru, pakowania i wysyłki. Zrobimy wszystko za Ciebie. Chcesz zrealizować zamówienie do klienta końcowego lub Twojego Partnera - zrób to z nami. Dodaj adres wysyłki, oznacz go „wysyłka do klient końcowego” a odbiorca Paczki nawet nie zorientuje się, że paczka została nadana z naszego magazynu. Co istotne, realizujemy także wysyłki za pobraniem.

Ikona digitalizacji

Digitalizacja oszczędza czas

Oferujemy maksymalne wsparcie Twojego e-commerce

Już od pierwszego dnia naszej współpracy otrzymujesz od nas pełne wsparcie dla Twojej sprzedaży e-commerce. Bez umów, bez dodatkowych ograniczeń, zaraz po utworzeniu konta możesz pobrać nasza bazę produktów w formacie XML lub skorzystać z dostępnych integracji dla kilkunastu najpopularniejszych platform sprzedaży m.im Shoper, IAI Shop, Prestashop czy marketplace Allegro, Amazon, Shopee.

Kim jesteśmy

Od 1990 roku budujemy partnerskie relacje z tysiącami odbiorców, biuroserwisów, integratorów, reteilerów. Przez te wszystkie lata nasz doświadczony zespół zbudował mocne więzi i wspiera każdego dnia rozwój Twojego biznesu.

LAMA Plus to przede wszystkim grupa specjalistów wsłuchana w potrzeby Partnerów i użytkowników końcowych.

LAMA Plus to autoryzowany dystrybutor: HP Inc. Epson, Brother, Oki, Verbatim.

Jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem: akcesoriów komputerowych MARVO, RED Fighter, kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych G&G.

0
rynków sprzedaży
0
lata know-how
0
producentów
0
produktów
0
rocznego obrotu
0
produktów w magazynie

Nasze marki

Jesteśmy wśród najlepszych

Nasze zaangażowanie w rozwój doświadczenia, kompetencji i Twojego biznesu zostały wielokrotnie nagradzane zarówno wśród Partnerów jak i Producentów m.in Wyróżnienie najlepszego dystrybutora HP w Europie środkowo-wschodniej, Dystrybutor Epson – Debiut roku.

Nagroda dla najlepszego dystrybutora materiałów eksploatacyjnych 2012
Nagroda ChannelWorld Awards 2013
Nagroda ChannelWorld Awards 2014
Nagroda ChannelWorld Awards 2015
Nagroda ChannelWorld Awards 2019
Nagroda ChannelWorld Awards 2020
Nagroda ChannelWorld Awards 2021
Nagroda TOP100

Kariera

Nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto wykonuje swoją pracę z entuzjazmem i nie boi się nowych pomysłów. Z radością witamy w naszej rodzinie osoby będące na początku swojej kariery zawodowej, jak i doświadczonych kolegów. Stawianie czoła wyzwaniom i pokonywanie ich – to nasza siła napędowa. Rozwiń z nami Swoje mocne strony i dołącz do zespołu.

Kariera LAMA Plus